Twój partner sprzedaży!

 

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami od marketingu bezpośredniego i sprzedaży. Naszą misją jest zwiększenie sprzedaży i bycie pomostem między Tobą a Twoimi klientami.

Usługi marketingowe

Co robimy I jak to robimy

Service Icon

Face to face

jako część marketingu bezpośredniego, zapewni doskonałą widoczność organizacji w krótkim czasie. Słowna rekomendacja, podobnie jak kontakt osobisty, jest nadal najlepszą reklamą, a ,,Face to Face’’ pozwala nam dotrzeć do potencjalnych klientów w najwyższej jakości i najszybszy sposób.

Service Icon

Kanał ,,od drzwi do drzwi”

jest zasadniczo podobny do kanału ,,Face to face”. Główną różnicą jest to, że jest to osiągnięcie bardziej prywatnego dawcy, ponieważ odbywa się ono w prywatnej przestrzeni potencjalnych dawców, w ich domach.

Service Icon

Kampanie telemarketingowe

są regularnie wykorzystywane zarówno w celu przyciągnięcia nowych klientów, jak i utrzymania kontaktu z dotychczasowymi.
Przeprowadzimy kampanie obsługi klienta i wsparcia z wykorzystaniem poczty bezpośredniej, biuletynów, telemarketingu, SMS-ów, a także tworzenia baz danych klientów.

Service Icon

Szkolenie w zakresie sprzedaży

pomaga zapewnić potrzebę rozwoju i dalszego udanego rozwoju firmy. Aby reagować na wzrost klientów, skutecznie wdrażać nowe umiejętności sprzedażowe, wiedzieć, jak zatrzymać klientów i korzystać ze wszystkich kanałów sprzedaży bezpośredniej, przygotujemy dla Ciebie procedury i instrukcje w celu poprawy wyników sprzedaży.

Man pointing to graph

Magnumus

,,Magnumus” z oddziałami w Chorwacji, na Litwie, w Polsce i na Białorusi, z powodzeniem współpracuje z międzynarodowymi i krajowymi organizacjami humanitarnymi non-profit w świadczeniu usług w zakresie zbierania ofiar.

CZYTAJ WIĘCEJ
Magnumus Logo

ZESPÓŁ MAGNUMUS

To nasz zespół, wielu uśmiechniętych szczęśliwych ludzi, którzy ciężko pracują, aby zwiększyć sprzedaż.

WZMACNIACZ

Organizacje kreatywne, które ufają nam, że razem osiągamy doskonałe wyniki